vrgamesporn.com - VR Games Porn

Bashkohuni Me Listën E Keqe

Gëzoni përvoja të vërteta multiplayer me komunitetin tonë


Kompjuter Ose Celular

Të gjitha lojërat mund të luhen edhe në celular


Pa Para, Vetëm Gomar

Lojra falas seksi në mënyrë të plotë, pa demo, pa regjistrim

VR Games Porn

Nga Brenda Lojës

VR Games Porn #1 VR Games Porn #2 VR Games Porn #3 VR Games Porn #4 VR Games Porn #5 VR Games Porn #6 VR Games Porn #7 VR Games Porn #8 VR Games Porn #9 VR Games Porn #10
 
Luaj Falas Tani

Nga Shkrimet Erotike Në LOJRAT INTERAKTIVE VR Porn

Pornografia mund të ketë origjinën në një kohë të panjohur në të kaluarën, siç përshkruhet në shkrime dhe gdhendje. Zhurma e lakuriqësisë, përmbajtja erotike, seksi, mbetet ende e njëjtë. Teknologjia do të jetë gjithmonë platforma pozitive dhe negative që u jep zë shumë dukurive sot. Askush nuk mund të dyshojë kurrë në ndryshimet që risitë teknologjike i kanë sjellë njerëzimit, shoqëruar me ardhjen e internetit. Historia e pornografisë me sa duket filloi me shkrime erotike, imazhe, filma dhe kanale të tjera të padukshme atëherë. Tani nuk është diçka që mund të fshihet nga sytë e publikut. Përveçse nuk jeni në këtë botë të tanishme, të gjithë e dimë se përmbajtja pornografike është kudo. Sot, ne kemi LOJËRA PORNOGRAFIKE VR, të njohura edhe si Lojëra Pornografike 360, që krijojnë një iluzion magjepsës që ka shumë të varur. Kjo tregon vetëm përvojën gjithëpërfshirëse që keni kur luani këtë softuer për të rritur. Kjo pajisje mund të ketë qenë popullor në të kaluarën në mesin e dudes që ka luajtur lojëra të rregullta video dhe të tjerët. Studiot e të rriturve si VRBangers e kanë çuar atë në një nivel tjetër që nuk do ta imagjinoni derisa të vendosni të lodroni me këto lojëra. Nëse keni parë ndonjëherë ndonjë video porno në këtë zhanër, atëherë e dini se në çfarë jeni duke luajtur versionin e lojës së tij në cilësi të freskët.

Cilat JANË LOJËRAT Pornografike VR dhe si Ndodh?

Si u krijua në radhë të parë kjo përvojë gjithëpërfshirëse? E di që jeni kurioz, por lehtë mund të ngatërroheni me terma të shumtë si 3d, 180/360, Kufje, POV femra dhe meshkuj, etj. Epo, ju mund të mos i kuptoni të gjitha këto terminologji që shoqërojnë këto funksionalitete teknike. Nëse mund të kapni vetëm gjërat që kanë rëndësi për festën tuaj të masturbimit, atëherë jeni mirë të shkoni dhe të luani LOJËRAT Më të mira PORNOGRAFIKE VR në internet. Le të fillojmë me pyetjen e parë se çfarë është. Pornografia e realitetit Virtual është simulimi i karaktereve dhe mjediseve në formatin 3d që lejon lojtarët të hyjnë në një botë fantazie me ndihmën e një kufje të montuar për t'i lënë ata të ndërveprojnë me mjedisin virtual erotik. Nëse nuk e kuptoni këtë, thjesht merrni fantazinë botërore dhe mjedisin erotik dhe lini pjesën tjetër. Përmbushja e ëndrrave tuaja bëhet e lehtë në këto platforma, falë ndihmës së zhvilluesve të tyre të çoroditur. Ka mjete që ju mundësojnë të personalizoni modelet që dëshironi të lëroni. Nuk ka rëndësi se çfarë doni të jenë madhësitë e gjinjve dhe gomarëve. A e doni madhësinë e kupës Së a, B ose C? Dhe prapanica-e lakuar, e rrumbullakët apo e moderuar? E gjitha varet nga natyra juaj e keqe. Disa nga këto kukulla janë pornostaret tuaja tipike dhe modelet amatore që po lulëzojnë në industrinë e të rriturve. A doni të qij adoleshencë si Jane Wilde, Michelle Anderson, Dhe Clara Trinity ose MILFs popullore si Rose Monroe, Sara Jay, Brandi Love, Kiara Mia, dhe Lisa Ann në botën virtuale? Atëherë duhet të filloni të luani LOJËRA Pornografike VR.

Pyetja E Dytë: Si Ndodh?

Që të krijoni këtë përvojë gjithëpërfshirëse 3d, duhet të keni diçka në vend, veçanërisht shaminë tuaj. Tani keni nevojë për gjënë e vërtetë, e cila është vetë loja. E gjitha ju vjen në ndihmë ndërsa klikoni në lidhjen e drejtorisë për të filluar të luani lojërat në këto platforma. Ju do të duhet të merreni me mundësinë e luajtjes së këtyre lojërave interaktive në internet ose shkarkimin e tyre. E para kërkon që ju të mos shkarkoni skedarin në pajisjen tuaj. Ju duhet vetëm një lidhje yjore në internet dhe një shfletues që do t'ju japë një përvojë të qetë të lojës gjatë gjithë lojës. Opsioni i dytë ju lejon të shkarkoni softuerin në pajisjet tuaja të pajtueshme dhe ta luani atë jashtë linje. Megjithatë, kjo mund të vijë në sakrificën e të dhënave dhe ruajtjes. Së fundi, ju duhet të posedoni një kufje VR që ju merr në botën e erotizmit dhe nastiness. Ju nuk mund të blini domosdoshmërisht një pajisje të shtrenjtë për të krijuar magjinë; ato më të lira si Google Cardboard do të bëjnë. Por sipas disa ekspertëve, ju mund të merrni vetëm 20% të përvojës duke luajtur LOJËRA PORNOGRAFIKE VR. Ju mund të zgjidhni të investoni disa para duke blerë pajisje që janë të dedikuara për këtë qëllim. Ato janë pajisje të zakonshme si HTC Vive, Samsung Galaxy Gear, Oculus Quest 2, PlayStation VR dhe të tjerët. Ju lutemi luani me përgjegjësi; ju nuk jeni larg varësisë!

Luaj Falas Tani